#

Bakanlığı Takip Edin:

Duyuru: 9, 17 Eylül 2013, Bakanlığımız ve DMEDD Tarafından Düzenlenecek Yaz Festivali Hk.

Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği (DMEDD), Dışişleri Bakanlığı ile birlikte 22 Eylül 2013 Pazar günü 14:00 20:00 saatleri arasında Ankara Atlı Spor Kulübü’nde Dışişleri Bakanlığı mensupları ve Ankara’daki diplomatik misyon temsilcilerinin aileleriyle birlikte katılacakları bir “Yaz Festivali” düzenleyecektir.

Sözkonusu etkinliğimizde, profesyonel bir müzik grubu (Emir Ersoy ve Projecto Cubano) ile diplomatik misyon mensuplarından ve gençlerinden oluşan grupların sahne alacakları zengin bir müzik şöleni ve çocuklar için düzenlenmiş çeşitli aktiviteler yer alacaktır.

Aynı gün Ankara Atlı Spor Kulübü Engel Atlama Binicilik Yarışmalarının gerçekleştirileceği tesiste, sözkonusu yarışmalardan bir tanesi bu yıldan itibaren “DMEDD Kupası” olarak düzenlenecektir. Böylece 2013 DMEDD Kupası festival sırasında yapılacak törenle ilk sahibini bulacaktır.

Etkinliğimizden elde edilecek tüm gelir, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da eğitimlerine destek olmakta olduğumuz çocuklarımızın burs fonuna aktarılacaktır.

Bilgilerinize saygıyla duyurulur.