#

Bakanlığı Takip Edin:

T.C. Dışişleri Bakanlığı Aday Meslek Memurluğu Giriş Sınavı Yazılı Aşamasına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Listeleri, 9 Kasım 2020

Aday Meslek Memurluğu Giriş Sınavının yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listeleri aşağıda sunulmaktadır.

Kategori-1 (İngilizce) alanında Aday Meslek Memurluğu Sınavı’nın yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-2 (Almanca-Fransızca) alanında Aday Meslek Memurluğu Sınavı’nın yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-3 (Rusça) alanında Aday Meslek Memurluğu Sınavı’nın yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-4 (Arapça-Farsça) alanında Aday Meslek Memurluğu Sınavı’nın yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-7 (Yunanca) alanında Aday Meslek Memurluğu Sınavı’nın yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Sınav 21-22 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nde yapılacaktır. Sınava girecekleri salonlar ve sınav programına ilişkin bilgiler adayların e-posta adreslerine ayrıca iletilecektir.

Başarı dileklerimizle, saygıyla duyurulur.