#

T.C. Dışişleri Bakanlığı Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavının Yazılı Aşamasına Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi, 10 Kasım 2015

Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu giriş sınavının yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listeleri aşağıda sunulmaktadır. Adayların e-posta adreslerine ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

Genel-1 (İngilizce) alanında Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Sınavının yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Genel-2 (Almanca, Fransızca) alanında Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Sınavının yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Genel-3 (Arapça, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Sırpça) alanında Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Sınavının yazılı aşamasına girmeye hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Yazılı sınav, 21-22 Kasım 2015 Cumartesi ve Pazar günleri Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nde yapılacaktır. Sınava girecekleri salonlar ve sınav programına ilişkin bilgiler, adayların e-posta adreslerine ayrıca iletilecektir.

Başarı dileklerimizle.

T.C. Dışişleri Bakanlığı
İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı