#

Aday Meslek Memurluğu Sözlü Sınavına İlişkin Duyuru, 11 Aralık 2015

07-08 Kasım 2015 tarihlerinde yapılan Aday Meslek Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasında başarılı olan adayların katılacakları sözlü sınavın programı aşağıdadır. Programın sözlü sınavların cereyan süresine göre değiştirilmesi mümkündür.

Sözlü sınav, 21-25 Aralık 2015 tarihlerinde 10:00-13:00 ve 14:00-17:00 saatleri arasında Dışişleri Bakanlığı C Blok 411 no’lu toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Adayların sınav saatinden yarım saat önce (9:30 veya 13:30) B Blok giriş katında hazır bulunmaları beklenmektedir. 
 
 

ADAY MESLEK MEMURLUĞU SÖZLÜ SINAV PROGRAMI

21 Aralık 2015 Pazartesi 10:00-13:00
1 10382 Emir Cem Aslanargun
2 10129 Umut Barış Öztürk
3 10005 Özgür Kafadar
4 10006 Tenzile Koçak
5 10185 Doğukan Arda Ülgen
6 10218 Sinan Emre Öngel
7 10359 Feyyaz Barış Çelik
8 10042 Özgür Erkan
9 10179 Özlem Okuyucu
10 10213 Seda Kirdar

21 Aralık 2015 Pazartesi 14:00-17:00
1 10088 Elif Telis
2 10180 Muhammed Taha Özyayla
3 10233 Özgür Seyran
4 10258 Deniz Cankaya
5 10414 Mahir Saruhan
6 10058 Mehmet Selim Alimoğlu
7 10208 Mete Gönül
8 10246 Fatih Demir
9 10312 Merve Gözde Otlu
10 10362 Onur Tanay

22 Aralık 2015 Salı 10:00-13:00
1 10365 Ufuk Türkkan
2 10372 Mehmet Emre Alpay
3 10373 Denizcan Seferoğlu
4 10476 Muammer Kilci
5 10007 Numan Sencer Ceylan
6 10014 Enis Faruk Erdem
7 10036 Kamber Güler
8 10083 Serap Ergen Özkan
9 10104 Muhammed Cemal Yüksel
10 10112 Murat Can

22 Aralık 2015 Salı 14:00-17:00
1 10146 Atakan Ezgü
2 10197 Hüseyin Alper Özcan
3 10223 Atakan Attar
4 10270 Ozan Akın
5 10375 Elif Burcu Gündoğdu
6 10417 Hüseyin Çağlar Varlı
7 10440 Fatih Demir
8 10475 Şerife Çetin
9 10012 Mehmet Arif Tuğ
10 10017 Ceyhun Erkan

23 Aralık 2015 Çarşamba 10:00-13:00
1 10023 Ali Kerem Fidan
2 10027 Ali Cıkla
3 10060 Uğur Çabuk
4 10092 Emre Polat
5 10111 Esra Dere
6 10118 Rıdvan Türkoğlu
7 10136 Ecem Çiçek Arıkan
8 10144 Hasan Deniz
9 10150 Dilara Çelik
10 10163 Bartu Ünlü

23 Aralık 2015 Çarşamba 14:00-17:00
1 10171 Kübra İyiiş
2 10173 Orhan Selçuk Sarı
3 10260 Halil Güner
4 10298 Gülece Şenel
5 10329 Batuhan Baçkır
6 10400 Eliz Yılmaz
7 10402 Ozan Pekin
8 10431 Nilüfer Oba
9 10026 Atasay Erongun
10 10034 Onur Bilgen

24 Aralık 2015 Perşembe 10:00-13:00
1 10069 Ahmet Demirdügen
2 10075 Oğuzhan Kılınç
3 10077 Hasan Enes Maboçoğlu
4 10101 Murat Kodaz
5 10108 Muhammet Murat Yağış
6 10123 Ayşe Aydoğdu
7 10128 Ömer Şimşek
8 10165 Hakan Kılıç
9 10168 Gizem Aydin
10 10176 Şükrü Çıldır

24 Aralık 2015 Perşembe 14:00-17:00
1 10183 Eda Erongun
2 10187 Ayhan Büyüktürk
3 10207 Cemile Burcu Kalender Demirdügen
4 10255 Berçin Yiğitaslan
5 10287 Murat Kozluklu
6 10290 Hasan Hüseyin Ersin
7 10320 Engin Özgür Şahin
8 10405 Aslı Değirmenci Sagbakken
9 10412 Emin Orhan Dereli
10 10434 Barış Boğaç Gürsel

25 Aralık 2015 Cuma 10:00-13:00
1 10449 Önder Üçüncü
2 10450 Ertan Yılmaz
3 10470 Burcu Cura
4 10483 Mesut Çamlı
5 10493 Neslihan Cıkla
6 10011 Mehmet Tolga Samancı
7 10022 Kemal Eren Aras
8 10056 Veli Kaplan
9 10084 Şeref Ali Tayyib Taşer
10 10190 Serkan Erdal

25 Aralık 2015 Cuma 14:00-17:00
1 10200 Sadık Tabar
2 10202 Samet Ekici
3 10216 Levent Tansu Türkmenoğlu
4 10257 Gülten Begüm Tuç
5 10259 Emrah Yavuz
6 10262 Emre Cantekin
7 10293 Naciye Aslıhan Tuncer
8 10301 Cansu Topuz
9 10393 Seda Saçak
10 10105 Aykut Yıldır
11 10226 Cevdet Can Canikli