#

Bakanlığı Takip Edin:

Aday Meslek Memurluğu Sınav Sonucuna İlişkin Duyuru (17 Mart 2016)

Yazılı aşaması 7-8 Kasım 2015, sözlü aşaması 21-25 Aralık 2015 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Bakanlığımız Aday Meslek Memurluğu Giriş Sınavında başarılı olan adayların listesi aşağıda sunulmuştur.

Başarılı olan ve isimleri asıl listede yer alan adayların aşağıda kayıtlı belgelerle birlikte 25 Mart 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar Bakanlığımız İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına (C-blok 442 ve 443 no’lu odalar) başvurmaları gerekmektedir:

- Ortaokul veya lisede hazırlık sınıfı okumuş iseler buna dair belge;

- Varsa yüksek lisans/doktora diplomasının aslı veya onaylı örneği ile bir adet fotokopisi;

- Varsa sınava katıldıkları yabancı dil dışında bir yabancı dilden “YDS/KPDS” sonuç belgesi;

- 4 adet vesikalık fotoğraf;

- Kamu veya özel sektörde hizmeti varsa SGK hizmet döküm belgesi;

- Hâlihazırda kamu görevlisi ise kurumundan alınacak hizmet cetveli;

- “Her türlü iklimde görev yapabilir” kayıtlı tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu.

En iyi dileklerimizle,

T.C. Dışişleri Bakanlığı
İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı

2015 ADAY MESLEK MEMURLUĞU GİRİŞ SINAVINI KAZANANLAR
(Başarı sırasına göre sıralı)

Başarı Sırası Aday No Adı Soyadı
1 10382 Emir Cem Aslanargun
2 10359 Feyyaz Barış Çelik
3 10129 Umut Barış Öztürk
4 10150 Dilara Çelik
5 10362 Onur Tanay
6 10163 Bartu Ünlü
7 10183 Eda Erongun
8 10006 Tenzile Koçak
9 10470 Burcu Cura
10 10207 Cemile Burcu Kalender Demirdügen
11 10088 Elif Telis
12 10007 Numan Sencer Ceylan
13 10146 Atakan Ezgü
14 10185 Doğukan Arda Ülgen
15 10223 Atakan Attar
16 10173 Orhan Selçuk Sarı
17 10329 Batuhan Baçkır
18 10128 Ömer Şimşek
19 10213 Seda Kirdar
20 10180 Muhammed Taha Özyayla
21 10165 Hakan Kılıç
22 10375 Elif Burcu Gündoğdu
23 10060 Uğur Çabuk
24 10111 Esra Dere
25 10202 Samet Ekici
26 10197 Hüseyin Alper Özcan
27 10400 Eliz Yılmaz
28 10372 Mehmet Emre Alpay
29 10270 Ozan Akın
30 10402 Ozan Pekin
31 10200 Sadık Tabar
32 10365 Ufuk Türkkan
33 10118 Rıdvan Türkoğlu
34 10259 Emrah Yavuz
35 10312 Merve Gözde Otlu
36 10014 Enis Faruk Erdem
37 10112 Murat Can
38 10168 Gizem Aydin
39 10171 Kübra İyiiş
40 10431 Nilüfer Oba
41 10077 Hasan Enes Maboçoğlu
42 10123 Ayşe Aydoğdu
43 10287 Murat Kozluklu
44 10262 Emre Cantekin
45 10108 Muhammet Murat Yağış
46 10257 Gülten Begüm Tuç
47 10226 Cevdet Can Canikli