#

Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Sözlü Sınavına İlişkin Duyuru, 28 Aralık 2015

21-22 Kasım 2015 tarihlerinde yapılan Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasında başarılı olan adayların katılacakları sözlü sınavın programı aşağıdadır. Programın, sözlü sınavların cereyan süresine göre değiştirilmesi mümkündür.

Sözlü sınav, 05-08 Ocak 2016 tarihlerinde 10:00-13:00 ve 14:00-17:00 saatleri arasında Dışişleri Bakanlığı C Blok 411 no’lu toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Adayların sınav saatinden yarım saat önce (9:30 veya 13:30) B Blok giriş katında hazır bulunmaları beklenmektedir.



5 Ocak 2016 Salı 10.00-13.00
1 20176 Ece Bağcıbaşı İngilizce
2 20111 Muhammed Taha Özyayla İngilizce
3 20013 Murat Ahıskalı İngilizce
4 20040 Oğuzhan Kılınç İngilizce
5 20049 Salim Korkmaz İngilizce
6 20002 Enis Faruk Erdem İngilizce
7 20006 Ceyhun Erkan İngilizce
8 40085 Murat Akdaş Arapça
9 40066 Abdullah Subaşı Arapça
10 40052 Mustafa Çubuk Arapça
11 40016 Ali Rıza Şahin Arapça
12 40048 Buşra Nur Bağcıoğlu Arapça
5 Ocak 2016 Salı 14.00-17.00
1 40075 Ceren Deniz Abılyondlu Rusça
2 40073 Safa Gülbaş Rusça
3 40069 Azada Yağız Rusça
4 40009 Murat Anıl Rusça
5 30011 Emre Ömür Yüksekdağ Almanca
6 30040 Saliha Atalar Almanca
7 30018 Tayyar Mesut Erginyavuz Almanca
8 20060 Aykut Yıldır İngilizce
9 20072 Aysun Kale İngilizce
10 20180 Şifa Nur Yapıcı İngilizce
11 20001 Onur Başol İngilizce
12 20056 Murat Kodaz İngilizce
6 Ocak 2016 Çarşamba 10.00-13.00
1 20061 Funda Yakar İngilizce
2 20089 Dilara Çelik İngilizce
3 20009 Müjdat Albay İngilizce
4 20015 Sevinç Doğa Ölmez İngilizce
5 20017 Mert Nuri Terzioğlu İngilizce
6 30002 Ecem Çiçek Arıkan Fransızca
7 30041 Tevfik Yavuzer Fransızca
8 30075 Lebriz Aytek Fransızca
9 30009 Merve Melikoğlu Fransızca
10 30055 Alparslan Tarkan Fransızca
11 30062 Yılmaz Ekmekçi Fransızca
12 30004 Begüm Pilavcılar Fransızca
6 Ocak 2016 Çarşamba 14.00-17.00
1 40032 Zeynep Biçer Portekizce
2 40005 Mustafa Alkan Portekizce
3 40091 Bekir Abdi Sırpça
4 20018 Uygar Aydemir İngilizce
5 20019 Kamber Güler İngilizce
6 20073 Deren Şensöz İngilizce
7 20106 Elif Beyza Hacıosmanoğlu İngilizce
8 20154 Şükrü Kuzgun İngilizce
9 30054 Salih Özcan Fransızca
10 30057 İlkay Doğramacı Fransızca
11 30022 Onur İzibelli Fransızca
12 30086 İdil Özkoçak Şeker Fransızca
7 Ocak 2016 Perşembe 10.00-13.00
1 20185 Şeyda Yerlikaya İngilizce
2 20004 Hakan Topçu İngilizce
3 20026 Özgür Erkan İngilizce
4 20030 Mehmet Selim Alimoğlu İngilizce
5 20034 Salih Selçuk Özgün İngilizce
6 20122 Mesut Evci İngilizce
7 20125 Sadık Tabar İngilizce
8 20136 Levent Tansu Türkmenoğlu İngilizce
9 30028 Ebru Esen Almanca
10 30074 Zeynep Bahar Almanca
11 30085 Fatih Başdere Almanca
12 30030 Musab Akdeniz Almanca
7 Ocak 2016 Perşembe 14.00-17.00
1 20138 Ayşe Karasaç İngilizce
2 20155 Gülşen Güler İngilizce
3 20172 Emre Cantekin İngilizce
4 20175 Derman Susam İngilizce
5 20008 Burak Gökhan Ayaz İngilizce
6 20174 Aslıhan Urcan İngilizce
7 20188 Murat Kozluklu İngilizce
8 20045 Şeref Ali Tayyib Taşer İngilizce
9 20066 Ozan Kublay İngilizce
10 30034 Hilmi Molla Fransızca
11 30052 Halil Aydın Fransızca
12 30021 İbrahim Yıldır Fransızca
8 Ocak 2016 Cuma 10:00-13:00
1 30046 Ali Haksever Almanca
2 30068 Kadir Bozbıyık Almanca
3 30071 Arzu Karakaş Almanca
4 30084 Ceren Büyükyaprak Almanca
5 30007 Nuran Karakoç Almanca
6 30025 Onur Koç Almanca
7 30083 Meltem Çağan Almanca
8 20069 Merve Rüya Tan İngilizce
9 20070 Eda Topal İngilizce
10 20084 Günay Mutlu İngilizce
11 20095 Neslihan Özhan İngilizce
12 20103 Armağan Ardoğa İngilizce
13 20118 Faruk Tercan İngilizce
8 Ocak 2016 Cuma 14:00-17:00
1 40068 Servet Şahan İspanyolca
2 40042 Derya Atabey İspanyolca
3 40001 Mehmet Tolga Samancı İspanyolca
4 40036 Enver Hüsmenoğlu İspanyolca
5 40064 Tuğçe Yılmaz İspanyolca
6 40050 Celalettin Demirciler İspanyolca
7 40033 Demet Kılınç İspanyolca
8 40049 Didem Altunyurt İspanyolca
9 20199 Levent Şenel İngilizce
10 20005 Sümeyye Seda Özseçer İngilizce
11 20063 Bengisu Özkan İngilizce
12 20099 Kübra İyiiş İngilizce
13 20166 Emrah Yavuz İngilizce